Таку інформацію оприлюднив активіст Сергій Стерненко. Попереднє відео із ватажком окупованої Луганщини Леонідом Пасічником, за словами активіста, розміщувалось у папці під назвою "Бросок мангуста".

До теми Відео ватажка бойовиків про евакуацію записали ще до загострення на Донбасі

Свого часу США проводили операцію зі схожою назвою "Мангуст". Метою було створення приводу для атаки комуністичної Куби та повалення уряду Фіделя Кастро,
– помічає Стерненко.

Водночас він підкреслює, що це може бути звичайним збігом. Втім, це схоже до інформації, яку раніше озвучувала розвідка США. Мовиться про російську провокацію з кінцевою метою поставити в Україні окупаційний маріонетковий уряд.

За словами Стерненка, ця інформація є надзвичайно важливим доказом про те, що усе, що робить проти України Росія протягом останніх днів – це чітко спланована заздалегідь спецоперація із інсценуваннями та фейками.

"Евакуація" на окупованому Донбасі

  • Терористи на окупованому Донбасі оголосили про "евакуацію" мешканців у Ростовську область Росії. Вони поширюють фейки, що Україна хоче наступати. Але самі ж останні дні провадять масштабні обстріли мирного населення.
  • У Росії заявляли, що нічого не знають про те, що до них їдуть люди з Донбасу. Але Володимир Путін вже наказав їм виплатити допомогу. А окупанти першими почали вивозити дітей-сиріт.
  • Українська розвідка отримала інформацію, що проросійські бойовики замінували низку об'єктів соціальної інфраструктури в окупованому Донецьку. Далі вони планують їх підірвати.

Чому Росія проводить "евакуацію": дивіться відео