Такі повідомлення пролунали на тлі паніки, яку зараз можна спостерігати на окупованому Донбасі. Річ у тім, що керівники фейкових республік оголосили про евакуацію населення. Також вони заявляють, що Київ начебто готує наступ.

До теми В окупованому Донецьку біля будівлі "уряду" бойовиків стався вибух

Заява розвідки про підступні дії окупантів: деталі

За словами українських військових, такі заходи мають дестабілізувати ситуацію на тимчасово окупованих територіях. Ба більше, окупанти таким чином мають намір створити підстави для звинувачення України у терактах.

Служба зв'язків з громадськістю ГУР Міноборони уповноважена заявити, що воєнна розвідка України має інформацію щодо мінування російськими спецслужбами низки об'єктів соціальної інфраструктури в Донецьку з метою їх подальшого підриву,
– наголосили розвідники

Водночас у Міноборони закликали донеччан не піддаватися на провокації. Передусім слід не виходити з домівок та не користуватися громадським транспортом.

Що відбувається на Донбасі: останні події

  • Це вже не перша провокація з боку бойовиків. Зокрема, 18 лютого обстріляли місто Щастя у Луганській області.
  • Також проросійські найманці оголосили евакуацію людей в Росію. Опісля в окупованому Донецьку посеред дня почали лунати сирени. Люди в паніці знімали гроші з банкоматів і утворювали черги біля заправок.
  • У Кремлі спочатку заявили, що не знали про евакуацію. Проте вже ввечері Володимир Путін сказав, що готовий платити 10 тисяч російських рублів кожному "евакуйованому".
  • Ще один цинічний вчинок терористів на Донбасі. Вони вирішили ставити на "військовий облік" неповнолітніх. Тепер підлітки 2005 року народження стають "військовозобов'язаними".
  • На тлі таких подій головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний попросив жителів окупованих територій не вірити бойовикам, бо Київ жодних наступальних дій не планує.

До речі Бойовики можуть підривати автобуси, якими везуть людей у Ростовську область, – Данілов

У Станиці Луганській обстріляли дитячий садок: дивіться відео 24 каналу

Повний текст публікації Головного управління розвідки Міноборони:

Заява служби зв'язків з громадськістю ГУР МО України

Служба зв'язків з громадськістю ГУР МО України уповноважена заявити, що воєнна розвідка України має інформацію щодо мінування російськими спецслужбами низки об'єктів соціальної інфраструктури в Донецьку з метою їх подальшого підриву. Ці заходи мають на меті дестабілізувати ситуацію на тимчасово окупованих територіях нашої держави та створити підстави для звинувачення України у терактах.

Служба зв'язків з громадськістю ГУР МО України закликає донеччан не виходити з домівок та не користуватися громадським транспортом.