В Україні скасували графіки погодинних відключень світла

Такі заходи були запроваджені й на Львівщині. Зокрема, 30 жовтня голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький повідомив, що у місті будуть погодинні відключення. Втім. вже 31 жовтня заявив, що їх скасували.

Головне Масована ракетна атака по Україні та повернення з полону морпіхів: хронологія 250 дня війни

Козицький наголосив на тому, що, щоб ліквідувати наслідки, в окремих регіонах оператори розподільчих мереж запровадили локальні обмеження споживачів в межах областей. Втім, у Львівській області цього не буде.

Ситуація на Львівщині: графіки погодинних відключень, які я анонсував вчора вночі, наразі скасували. Дякуємо нашим воїнам, які втримали мирне небо над Львівщиною і захистили важливі для життя області об'єкти,
– заявив він.

Голова Львівської ОВА наголосив, що українці мають якомога більше допомогти енергосистемі країни:

  • вимкнути усі побутові прилади, в яких нема нагальної потреби;
  • найбільш енерговитратні прилади вмикати з 23:00 до 08:00 (електрообігрівач, бойлер, електроплита, мікрохвильова піч, пральна машина, електрична духова шафа, електрочайник, кавоварка, праска, посудомийна машина, кондиціонер, зарядні пристрої, порохотяг, комп'ютер, телевізор);
  • не вмикати рекламні вивіски та підсвітки.

Козицький додав, що від кожного з нас залежить, чи зможемо ми втримати баланс в енергосистемі та не допустити аварійних пошкоджень електромереж через перенавантаження.

До погодинних відключень повернуться після ліквідації наслідків ранкових обстрілів

За словами заступника начальника Харківської ОВА Романа Семенуха, запланований графік відключень електроенергії довелося скасувати через ранкові обстріли.

Він додав, що невдовзі вони поінформують, які графіки відключень світла будуть чинними. Наразі завдання номер один відновити електропостачання і оцінити розміри пошкоджень, щоб перейти до планових відключень.

Що відомо про масову ракетну атаку 31 жовтня

У понеділок, 31 жовтня, ворог завдав масової ракетної атаки по Україні. Окупанти атакували об'єкти критичної інфраструктури. Через це в Україні вводять екстрені відключення світла.

Окупанти завдали ракетних ударів по Київщині, Харківщині, Дніпропетровщині, Запоріжжю та Буковині. У інших регіонах спрацювала протиповітряна оборона. Унаслідок удару окупантів у Києві є перебої зі світлом та водопостачанням. Наразі аварійні служби працюють над ліквідацією наслідків.

Зверніть увагу – Нова масована атака України: дивіться відео