Грейс-Енн Морроу

Я загубила в натовпі своїх тітку з дядьком, я їх шукала і ніхто не розумів, що відбувається. Був повний хаос: люди кричали, діти плакали. Я зовсім небагато говорю французькою, але я чула, що повторюється слово "сюіса", тобто суїцид. Я думала: "Господи, що відбувається?!" Це повне божевілля...

Ріхард Гутйяр

Журналіст

Я стояв на балконі свого готелю і раптом виїхала біла вантажівка. Вулиці були перекриті, тому все це здалося дивним. До вантажівки під'їхав мотоцикліст і спробував прямо під час руху відкрити двері водія. Все це було як в кіно. На перехресті поліцейські відкрили вогонь, після цього водій додав газу і почав давити людей. Я не можу судити, чому це сталося – через стрілянину або він так спочатку планував.

Читайте також: З'явилось моторошне відео, як вантажівка врізалась у натовп у Ніцці

Джон Кертіс

Там були тисячі людей, в тому числі багато сімей з маленькими дітьми. Раптово з іншого боку ми побачили білу вантажівку, яка їхала дуже швидко і петляла з боку в бік. Я відразу зрозумів, що він задавить людей, він їхав прямо на натовп. Люди стали розбігатися. Я ніколи не бачив такої паніки.

Ісмаїл Халіді

Письменник

Раптом ми побачили людей, які в паніці бігли по Англійській набережній. Потім раптово люди, охоплені панікою, побігли з іншого боку. Я ніколи не бачив такого хаосу, істерики, страху і повної відсутності інформації про те, що відбувається.

Марьям Вайолет

Журналіст

Я побачила, що люди раптом стали тікати і кричати. Всі були абсолютно шоковані, кричали: "Це теракт, це теракт". Було очевидно, що водій робить це навмисно. Серед жертв було так багато мусульман, я бачила хустки на їх головах, деякі люди говорили по-арабськи. В одній родині загинула мати, її родичі називали її мученицею на арабському.

Читайте також: Спецоперація та наслідки теракту у Ніцці. Фото і Відео

Домінік Моліна

Я схопила свого сина і хотіла вкрити його, не дати йому побачити це все. Він по-справжньому вражений. Люди не повинні бачити таких речей. Після пострілів усе стихло, настала моторошна тиша, в ній можна було розчути виття, крики і плач.

Рой Келлі

Кореспондент BBC

Для опису події я б вибрав вираз "відкрилися ворота пекла". Там були тисячі людей. Була атмосфера свята, багато веселощів, люди раділи. Я почув чи то вибух, чи то удар поруч з готелем, і потім закричали люди. Я не можу сказати цього з упевненістю, але я чув постріли.