Таку заяву зробив відомий волонтер і засновник фонду "Повернись живим" Віталій Дейнега, передає "Главред".

Читайте також екслюзивне інтерв'ю: Дейнега: Не могу сказать, что война – это слишком плохая штука

"Головною проблемою української армії є відсутність нової високоточної зброї, колісної техніки в достатній кількості, необхідного рівня індивідуальної підготовки солдатів", – наголосив він.

За його словами, існує також глобальна проблема з некреативністю Міноборони щодо питань реклами і роботи з інформаційним полем, яка, зокрема, призводить до поганого рівня мобілізації.

"Причім як мобілізації на контрактну службу, так і мобілізації суспільства навколо теми війни. Ці проблеми я вважаю головними", – зауважив волонтер.

Крім того, він підкреслив, що в Україні від війни більше втомилися ті, хто її бачить тільки по телевізору.

"На жаль, це навіть не втома – це просто байдужість. Війна перестала бути цікавою людям. Вони до неї звикли і дивляться звіти штабу АТО, як ніби це прогноз погоди", – зазначив засновник фонду "Повернись живим".

На його думку, для зміни такої ситуації необхідна правильна робота з інформаційним полем, зокрема через соціальну рекламу.

Читайте також: Росіяни дуже люблять кров, тому РФ вийшла з СЦКК перед виборами, – волонтер

"У наступному році ми спробуємо це змінити. Принаймні, наскільки це зможе робити волонтерська організація. Тому не забутьте поставити це питання відразу ж рівно через рік", – констатував Дейнега.