Крім того, у тренди соцмережі Twitter вийшов хештег #ReleaseTheTranscrip. Це попри те, що й у Байдена, і у Зеленського спростували будь-які суперечки у розмові лідерів США та України.

Читайте також Ніякої напруги і конфлікту не було, – Кулеба заперечив суперечку у розмові Байдена і Зеленського

Республіканці вимагають стенограму розмови Байдена й Зеленського

У США представники Республіканської партії вимагають у Джо Байдена опублікувати стенограму його розмови з Володимиром Зеленським. Вони хочуть переконатися, чи справді між політиками виникла суперечка.

До слова, у США у 2019 році вимагали оприлюднення стенограми розмови Зеленського з попереднім президентом США Дональдом Трампом. Тоді були підозри, що американський лідер намагався натиснути на українського, аби активізувати розслідування щодо сина Джо Байдена.

Чутки про суперечку Байдена та Зеленського

  • Раніше видання CNN написало, що розмова президента Зеленського та Байдена нібито пройшла "не так добре, як хотілось би". Мовляв, виникли розбіжності, які стосувались "рівнів ризику щодо російської атаки".
  • Байден начебто повідомив Зеленському, що вторгнення – майже неминуче. Водночас український лідер заявив, що загроза є "небезпечною, проте неоднозначною".
  • Після цього інформацію про суперечку спростували з обох сторін. Зокрема, в Офісі Президента повідомили, що "коректна інформація міститься лише в офіційних релізах від української та американської сторін", все інше – домисли та спекуляції.
  • У Білому домі наголосили: президент Байден попередив, що існує велика ймовірність того, що росіяни можуть вдертися в Україну в лютому 2022 року. Водночас лідер США сказав це публічно.

До теми – про розмову Байдена та Зеленського: дивіться відео