Важливо, що ця зустріч відбувається на тлі заяви Еммануеля Макрона про можливість введення військ НАТО в нашу державу. Він стверджував, що наразі консенсусу немає, однак у майбутньому не варто відкидати таку можливість.

Дивіться також Привид великої війни чи пусті слова? Чи введуть країни НАТО свої війська в Україну

Розмова з опозицією

Як пише французьке видання Politique, Еммануель Макрон 7 березня планує обговорити з усіма політичними силами Франції ситуацію в нашій країні. Імовірно, Макрон хоче підняти тему можливості відправлення військ в Україну.

Зазначається, що наступного дня після гучних заяв про можливість введення іноземних військ в Україну Єлисейський палац ініціював дебати та голосування в парламенті щодо двосторонньої безпекової угоди, укладеної в лютому.

Видання стверджує, що президентська команда має намір зробити війну в Україні та ставлення до Росії центральною темою своєї передвиборчої компанії.

До чого тут спецпризначенці

Раніше LeMonde з посиланням на власні джерела писало, що Франція роздумує над тим, щоб дозволити своїм спецпризначенцям та іншим підрозділам перетинати кордон з Україною. Це стало б способом створити "стратегічну дилему" для Росії.

Видання зазначало, що французька присутність допомогла б захистити деякі території України, а також обмежити удари з боку окупантів.

Водночас, як повідомило виданню українське джерело, усі союзні держави присутні в Україні. Це не бойові підрозділи, однак є представники всіх спецслужб.

Якщо є постачання зброї, там повинні бути люди, які фізично надають інформацію про те, як використовувати це обладнання. Україна також використовується як полігон для випробування нової техніки. Випробовуються безпілотники. Зрозуміло, на місцях працюють майстри такого роду,
– стверджувало джерело.