Водночас польський очільник зазначив, що Росія не повинна виграти війну в Україні, оскільки це створить величезну загрозу для Європи та всього світу. Про це Дуда заявив на спільній пресконференції з президентом Словаччини Петером Пеллегріні, передає 24 Канал.

Цікаво "Повинні зробити все можливе": Дуда розповів, чи розглядають партнери мирні переговори з Росією

Що сказав Дуда про відправлення польських військ в Україну

Президент Польщі заявив, що його країна повинна утриматися від розгортання своїх солдатів в Україні зараз. За словами польського очільника, такий крок може призвести до втягування члена НАТО у війну.

За словами Дуди, позиція Польщі полягає у тому, щоб відправляти нашій державі військову допомогу, але не розміщувати там своїх солдатів.

Ми сподіваємося, що нам ніколи не доведеться посилати наших солдатів в Україну, щоб вони воювали там на захист Республіки Польща чи НАТО. Тому я сподіваюся, що такої потреби не буде, що Росія не доведе до такої ситуації,
– сказав польський глава.

Дуда також зазначив, що Польща абсолютно не хоче брати участь у війні Росії проти України, а також, щоб польські військові воювали у нашій державі.

Раніше уряд Нідерландів не виключив участь у коаліції з навчання військових в Україні. Проте, за словами Міністра оборони країни, остаточного рішення щодо цього поки що немає.