Про це із посиланням на анонімні джерела повідомляє Bloomberg.

Читайте також: Україна звинуватила Росію у порушенні важливої конвенції ООН

Агентство зазначає, що Павелл працювала з Трампом із січня 2017 року, а в березні отримала посаду заступника радника президента з національної безпеки. На початку цього року вона пішла у відставку. Зараз Павелл працює у складі керівництва одного з найбільших у світі інвестиційних банків Goldman Sachs.

Як очікується, ключові ролі у виборі заміни Гейлі відіграватимуть державний секретар Майк Помпео та радник Трампа з питань національної безпеки Джон Болтон, колишній посол ООН, йдеться у статті.

За інформацією американського телеканалу Fox News, лідер Америки розглядає п'ять кандидатур на посаду постійного представника США в Організації Об'єднаних Націй. Від пропозиції обійняти цю посаду вже відмовилася донька президента Іванка.

Нагадаємо, Ніккі Гейлі оголосила про свою відставку 9 жовтня, під час зустрічі в Овальному кабінеті Білого дому з президентом США Дональдом Трампом. Утім, вона виконуватиме обов'язки ще до кінця цього року, щоб забезпечити плавний перехід влади.

Хто така Ніккі Гейлі?На посаду посла США в ООН Ніккі Гейлі була призначена незадовго після інавгурації Дональда Трампа у січні 2017-го. До цього вона була губернатором Південної Кароліни.

Під час своїх виступів на засіданнях Ради безпеки ООН вона висловлювала гострі заяви на адресу Росії через вторгнення в Україну та війну в Сирії.