Підбірку з пікантних подробиць інтимного життя зірок зробило видання Еlle.

Вілл Сміт

Актор любить грати різних персонажів не тільки на екрані, але і у спальні. Як розповів сам Сміт, вони з дружиною часто вдаються до рольових ігор, щоб урізноманітнити сексуальне життя. Для цього актор може принести навіть костюм зі знімального майданчика.

Скарлет Йохансон

Йохансон з власного досвіду радить віддаватись пристрасті у машині.

"Люблю займатися сексом в машині, особливо якщо мені хочеться чогось незвичайного. До речі, заднє сидіння відмінно підходить для всіляких експериментів", — розповіла акторка.

Патрік Демпсі

Патрік Демпсі зізнався, що дуже полюбляє під час любовних ігор поляскати партнерку.

Єва Лонгорія

"Ви ніколи не почнете отримувати задоволення від сексу, поки не досліджуєте власне тіло. Я почала насолоджуватися близькістю тільки після того, як почала мастурбувати. Свій перший вібратор я купила кілька років тому, і повірте, він перевернув мій світ. Зараз я подарувала «кролика» всім своїм подругам", — чесно зізналась Лонгорія.

Гвінет Пелтроу

За словами Гвінет, секс – хороший метод, щоб помиритися з партнером.

"Мені здається, будь-які з'ясування відносин закінчувати в ліжку. Тобто як тільки ви починаєте відчувати, що стаєте агресивною, відразу відправляйтеся зі своїм чоловіком в ліжко і вихлюпуйте там всі свої негативні емоції ", — розповіла Пелтроу.