Про це повідомила заступник державного cекретаря США Кірстен Медісон, пише "Інтрефакс-Україна".

Читайте також: США вважають, що Україна робить більше для реалізації мінських домовленостей, ніж РФ

Медісон наголошує, що Україна доклала зусиль до боротьби з корупцією. Однак ще багато чого слід зробити, аби відповідати заявленим цілям європейської інтеграції.

Зокрема, у США очікують від Києва швидкого початку роботи Антикорупційного суду.

Прийняття законодавства про Вищий антикорупційний суд є важливим етапом. Ми очікуємо, що Україна зробить певні кроки вже незабаром. Для України уряд повинен взяти на себе завдання з викорінення системної корупції, щоб Україна й надалі розвивалась,
– заявила вона.

Вона додала, що США підтримують впровадження змін в Україні.

"Реформа поліції– один з прикладів того, який вигляд може мати хороша реформа", – зазначила Медісон

За словами заступника держсекретаря США, українці також активно сприяють антикорупційним реформам.

До слова, у Європейському Союзі очікують, що Антикорупційний суд в Україні запрацює до кінця 2018 року. В об'єднанні наголосили, що боротьба з корупцією є ключовим компонентом Угоди про асоціацію між ЄС і Україною.

Що таке Антикорупційний суд?Вищий антикорупційний суд розглядатиме справи проти топ-корупціонерів, підслідні НАБУ. Зокрема, йдеться про злочини щодо нецільового використання бюджетних коштів, зловживання владою чи впливом, незаконне збагачення, хабарництво. Антикорупційний суд повинен замкнути ланцюг антикорупційних органів в Україні, до яких входять також Національне антикорупційне бюро, яке розслідує справи, пов'язані з корупцією та Спеціалізована антикорупційна прокуратура, яка здійснює нагляд за такими розслідуваннями та здійснює обвинувачення в суді.