В інтерв'ю виданню "Гордон" він сказав, що хотів би стати президентом країни. Він не виключив, що висуне свою кандидатуру в майбутньому. Ляшко пожартував, що це станеться, якщо до того часу його прізвище ще не забудуть.

До теми Віктор Ляшко зізнався, що має політичні амбіції та думає про кар'єру політика

Чи є в Ляшка бажання стати мером

Коли ж його запитали, чи хоче він стати мером, заступник голови МОЗ зазначив: "Я думаю, що мало хто відповів би "ні" на цю пропозицію".

Водночас він наголосив, що нині думає лише про подолання пандемії коронавірусу, а згодом хотів би відпочити.

Я лікар за фахом. Тому я б хотів подолати епідемію коронавірусу і хоча б тиждень провести вдома із дружиною і дитиною. Без телефона! Це те, про що я найбільше мрію. Після цього готовий повернутися,
– відверто зізнався Ляшко.

Що відомо про політичні амбіції Віктора Ляшка

  • Головний санітарний лікар Віктор Ляшко не відкидає того факту, що в майбутньому може піти в політику. І не приховує своїх політичних амбіцій.
  • Варто відзначити, що в ЗМІ давно є чутки про те, що Віктора Ляшка можуть висунути кандидатом в мери Києва. Однак зробити це може лише політична партія. Тож найчастіше називалася партія "Слуга народу", яка може зробити саме Ляшка своїм кандидатом на місцевих виборах в Києві.
  • Однак Віктор Ляшко заперечив таку інформацію, назвавши її лише чутками.

До речі Заступник глави МОЗ Ляшко показав свої доходи і нерухомість: деталі

Що відомо про Віктора Ляшка

  • Віктор Ляшко народився 24 квітня 1980 року у селі Осова Рівненської області. У 2003 році закінчив Національний медичний університет ім. О.О. Богомольця. З 2010 по 2013 пройшов шлях від головного спеціаліста МОЗ України до директора департаменту Санепідемслужби України. З 2013 року до лютого 2014 року очолював Київський обласний лабораторний центр Санепідемслужби.
  • У 2014 році Ляшко очолив громадську організацію Інфекційний контроль в Україні. Під його керівництвом вона реалізовувала грантовий проєкт щодо лікування хворих на туберкульоз.
  • У 2015 − 2018 році був консультантом з питань громадського здоров'я проєкту USAID Реформа ВІЛ-послуг в дії. Також працював експертом з питань громадського здоров’я в Реанімаційному пакеті реформ у 2014 − 2016 роках. У лютому 2018 року Ляшко став заступником гендиректора Центру громадського здоров'я.
  • Віктор Ляшко одружений. Його працює в Броварській клінічній лікарні. Подружжя виховує доньку.

Віктор Ляшко зі сім'єю
Віктор Ляшко з донькою та дружиною / Фото з фейсбук-сторінки Віктора Ляшка