Орбан надягнув фанатський шарф на зустріч із футболістом Балажем Джуджаком, який провів прощальний матч за збірну Угорщини. Йдеться про товариський поєдинок проти Греції, який відбувся 20 листопада.

Вас це може зацікавити Удар по Орбану: чому Угорщина шкодить Україні і до чого тут нафтопровід "Дружба"

Орбан потрапив у скандал на футбольному матчі

Прем'єр Угорщини у своєму фейсбуці опублікував відео з Джуджаком. На кадрах у роздягальні угорської команди Орбан із шарфом, на якому зображено карту "Великої Угорщини".

На шарф Орбана звернув увагу німецький ліберальний політик, депутат Європарламенту Даніель Фройнд. "Як заспокійливо для сусідів Угорщини", – написав він у твітері.

Румунія відреагувала на шарф Орбана

У МЗС Румунії вже відреагували на вчинок угорського прем'єра, пишуть румунські ЗМІ. Відомство передало послу Угорщини у Бухаресті "тверде несхвалення" вчинку Орбана.

Там заявили, що "подібний жест перебуває в очевидному контрасті з атмосферою відкритості та поновленням двостороннього діалогу з нагоди нещодавніх консультацій, які румунський міністр закордонних справ провів у Будапешті як з угорським колегою, так і угорським прем'єром".

В Угорщині спростували маразм Путіна

  • Кремлівський диктатор Владімір Путін 4 листопада відзначився цинічною заявою про те, що Угорщина, Польща та Румунія буцімто мають "територіальні претензії" до України.
  • Угорському МЗС знадобилося аж два дні, щоб знайти у собі сміливість спростувати брехню Путіна. У МЗС Угорщини спростували заяву диктатора та наголосили на необхідності негайного припинення вогню. Щоправда, згадали й про "мирні переговори".
  • Набагато швидше на маразм Путіна відреагували в Румунії та Польщі. У Бухаресті наголосили, що підтримують територіальну цілісність та суверенітет України.
  • Речник координатора польських спецслужб та урядовий уповноважений з питань безпеки інформаційного простору назвав слова Путіна "божевіллям".

Вас це може зацікавити – чи взяв Орбан ЄС в заручники: дивіться відео