Законодавиця Палати представників Конгресу США Вікторія Спартц, відома своїми скандальними заявами щодо України, отримала звинувачення у порушенні правил носіння зброї.

Дивіться також "Захистити від Трампа": НАТО шукає шляхи продовження надання військової допомоги Україні

Подробиці інциденту

28 червня Управління транспортної безпеки (TSA), яке не називало імена пасажирів, заявило, що під час перевірки співробітники аеропорту імені Даллеса виявили вогнепальну зброю 38 калібру. Пістолет лежав в ручній поклажі і був незарядженим.

ЗМІ швидко з'ясували, що мовиться про Вікторію Спартц. Натомість в офісі конгресвумен заявили, що вона "випадково" привезла порожній пістолет у своїй валізі.

Повідомляється також, що жінка отримала виклик до суду, після чого продовжила свою поїздку до Європи на засідання Парламентської асамблеї ОБСЄ.

  • Нагадаємо, що Спартц родом з України й вона є першим членом Конгресу з українським корінням. Однак вона не надто підтримує вчинками нашу країну.
  • Зокрема під час голосування у квітні про виділення Україні додаткового пакету допомоги вона виступила проти надання Києву фінансової допомоги в повному обсязі.