Мав піти у відставку ще взимку, – Спартц

Політикиня заявила, що Київ на чолі з Єрмаком зараз "грає у політику". Також Спартц обурилася, що глава ОП почав проти неї "наклепницьку кампанію".

Рекомендуємо В опозиції до Байдена та підтримка Трампа: що відомо про конгресвумен Вікторію Спартц

Якби пан Єрмак був державним діячем, як людина з і без того сумнівною репутацією, він би пішов у відставку цієї зими, після того, як запевнив українське керівництво, що ніякого нападу з боку Росії не буде, що знизило готовність України,
– заявила конгресвумен.

Вона зазначила, що "ніколи не пізно вчинити правильно", тобто піти у відставку вже.

Політикиня запевнила, що не має ніяких політичних інтересів у цій темі. Мовляв, такі звинувачення щодо неї можуть поширювати лише ті люди, які не розуміються на американській виборчій політиці. Спартц зазначила, що певний час намагалася вирішити питання Єрмака внутрішньо. Публічно вона заговорила про це через "серйозне занепокоєння".

Конгресвумен знову закликала ввести перевірку за тим, як Україна використовує допомогу від США

Також Спартц наголосила, що додаткова перевірка того, як Україна використовує американську допомогу, не затримає постачання зброї.

Навпаки, нинішня відсутність нагляду є фактором, що сприяє затримкам. Належний нагляд і матеріально-технічне забезпечення лише підвищать швидкість та ефективність,
– зазначила політикиня.

До теми Конгресвумен зі США розкритикувала колегу, яка висунула претензії до Єрмака

Що цьому передувало

Дивіться більше – політолог Фесенко прокоментував лист Спартц щодо Єрмака: відео