Повітряної тривоги немає хіба у тимчасово окупованій Херсонській області. Вся решту Україна зафарбована у червоний колір, що означає повітряну загрозу, повідомляє 24 канал.

До теми По всій Україні повітряна тривога

Повідомлення про вибухи

Повітряна тривога на всій території нашої держави триває вже понад годину. Починають з'являтися повідомлення про вибухи у різних місцях.

Зокрема, місцеві повідомляють, що чують вибухи у Вінниці. Також чути, як щось вибухає, за повідомленнями ЗМІ, у Конотопі, що розташований у Сумській області.

Людей просять бути в укриттях

Влада не втомлюється повторювати та наголошувати на тому, що важливо не ігнорувати сигнали повітряної тривоги. Це стосується всіх, хто перебуває у будь-якому куточку нашої держави. Саме укриття може врятувати життя.

В безпечному місці треба перебувати із всім необхідним: документами, водою, їжею, потрібними речами. Тривожний рюкзак, в якому все складено, має бути постійно напоготові.

В укритті треба перебувати до моменту, коли небезпека мине. Про це обов'язково сповістить наступний сигнал тривоги, який означає її відбій.

Останні новини про обстріли росіян

  • Значно почастішали обстріли російських окупантів Сумської області. Мовиться про прикордоння. Там вони навіть вже двічі намагались прорвати кордон. Наші прикордонники вели бій і не дали прорватись ворогу. На жаль, один наш вояка загинув. Збройні сили Росії 18 травня вкотре обстріляли Шосткинський район у Сумській області. Росіяни двічі били по Сумщині, використовуючи міномети й артилерію.
  • Та на цьому все не закінчилось. Адже згодом у Сумській області місцеві знову повідомляли про вибухи. У Сумській обласній військовій адміністрації людей попереджали про загрозу артобстрілу з боку російських загарбників. Всіх закликали йти в укриття, щоб обійшлося без жертв. Також були вибухи на Дніпропетровщині, одна ракета пролітала над Одещиною.
  • Також були й обстріли у легендарній, але тимчасово окупованій Чорнобаївці. Село розташоване у передмісті Херсона, в якому також були повідомлення про обстріли напередодні. У Чорнобаївці, як наслідок, зайнялись житлові будинки мешканців, є ще інші руйнування. Очевидці повідомляли про пошкодження газової труби та обірвані дроти. Інформацію про те, чи є травмовані, поки що уточнюють.

Чи зможемо ми до осені жити мирним життям: дивіться відео