Виноградники Дмітрія Медвєдєва в Італії не потрапили під санкції Європейського Союзу, тому вино звідти регулярно надходить російському власнику. Це дозволяє Медведєву отримувати регулярне "топливо" для своїх абсурдних погроз і так званої "аналітики".

Дивіться також "Корисні ідіоти" на службі Кремля: як діє розгалужена мережа російської пропаганди в Європі

Вино та пости в телеграмі

Тосканська виноробня Fattoria della Aiola записана на кіпрський офшор Furcina LTD, що належить Іллі Єлісєєву — однокурснику, довіреній особі та близькому другові Медведєва. Згодом структура змінилася, однак сам власник лишився незмінним. Єлісєєв перебуває під санкціями США, Великобританії, Канади, України, Нової Зеландії, але не Євросоюзу, що дозволяє винограднику працювати.

Таким чином після повномасштабного вторгнення Дмітрій Медведєв продовжує отримувати вино з Італії. Наприклад, За даними ImportGenius, 17 червня 2022 до Росії надійшло вино від Fattoria della Aiola. Отримувачем виступив фонд, що пов'язаний з Медведєвим. Цікаво, що після чергової поставки алкоголю експрезидент Росії пише у своєму телеграмі черговий скандальний пост.

Як пов'язані поставки вина Медведєву та його скандальні пости / The Insider

Вже за два дні після отримання вина пропагандист пише допис про те, що Євросоюз перестане існувати, а голову Єврокомісії Урсулу фон дер Ляйєн називає "тіткою". Вино з виноробні надійшло й через місяць – 18 липня. І знову за кілька днів після цього Медведєв пише пост про "гріхи Заходу", у якому називає Байдена "дідусем з деменцією", а керівництво ЄС – "міськими божевільними".

Такі збіги повторювалися неодноразово / The Insider

Такі зв'язки простежуються неодноразово – історія повторилася жовтні 2022 року, а також у січня та липні 2023 року. В останній вказаний термін Медведєв писав, що "ядерний Апокаліпсис не тільки можливий, але ще й цілком імовірний".

Нещодавно Медведєв вийшов у люди

  • Дмітрій Медведєв 4 березня вийшов в офлайн й виступив на "Всесвітньому фестивалі молоді" у Сочі. Звісно, не обійшлося без заяв у стилі постів, який пропагандист пише у своєму телеграмі.
  • Одразу ж на початку виступу Медведєв переказав слова Путіна про те, що "кордони Росії ніде не закінчуються". Після цього за його спиною з'явилася вигадана карта світу, на якій Україну поділили між багатьма країнами. Звісно, Росія ж намалювала собі найбільше.
  • Окрім цього експрезидент Росії згадував й Леоніда Кучму з його працею "Україна – не Росія". Медведєв підтвердив, що єдиною ціллю Кремля є окупація, заявивши, що "така концепція має зникнути назавжди".