Медведєв останнім часом рідко з'являвся на публіці, лише час від часу пишучи у своєму телеграмі чергові гнівні пости, де погрожує "червоними лініями". Схоже, говорячи про них, пропагандист хотів показати свої "видатні" уміння у малюванні контурних карт.

Дивіться також Медведєв назвав Шольца "ліверним канцлером" і заявив, що Німеччина хоче воювати з Росією

Медведєв вийшов в люди

Дмітрій Медведєв 4 березня виступив на "Всесвітньому фестивалі молоді", який організували в Сочі за особистою вказівкою Путіна. Звісно, захід має пропагандистську мету – що й довів своєю присутністю колишній президент Росії.

Під час свого виступу Медведєв одразу ж згадав Путіна, переказавши його слова про те, що "кордони Росії ніде не закінчуються". Окрім цього, Медвєдєв почав розповідати, нібито Україна погано впливає сама на себе та інші кремлівські наративи.

Медведєв публічно виступив перед росіянами: дивіться відео

Як ще одне підтвердження окупаційних цілей Москви, за спиною у Медвєдєва з'явилася вигадана карта світу, на якій Україні поділена між багатьма країна, але найбільше – нібито у складі Росії. У своєму виступі Медвєдєв також згадав й Леоніда Кучму з його книгою "Україна – не Росія".

Колись один із колишніх керівників України сказав, що Україна – це не Росія. Ця концепція має зникнути назавжди. Україна – це, безумовно, Росія,
– сказав пропагандист.

Дмитро Медведєв

Дмітрій Медведєв знову видав низку заяв про Україну / Російські ЗМІ

У мережі вже висміяли заяви Дмітрія Медведєва, зазначивши, що йому давно пора нормально виспатися, бо йому "не дали нормально похмелитися". Також користувачі пишуть, що "Дімону принесли контурну карту". Окрім цього, без уваги не залишився і костюм політика – у мережі порівнюють його з вбранням Соловйова, а дехто пригадує одяг Кім Чен Ина чи Доктора Зло.

Інші заяви пропагандиста

  • Зовсім нещодавно соратник Путіна сказав, що для "досягнення цілей СВО" російській армії знову доведеться дійти до Києва. Він назвав українську столицю "російським містом", а згодом почав кричати, що в Росії "зачекалися й Одесу".
  • Також нещодавно Дмітрій Медведєв відверто зізнався, що єдиною метою Росії є повне захоплення України. Ба більше, російський окупант пригрозив нашій країні новими війнами у майбутньому – як він зазначив, це може бути як за 10 років, так і за 50.
  • Та пропагандист погрожує не лише Києву – нещодавно Медведєву не сподобався візит британського прем'єр-міністра Ріші Сунака до столиці України. Він погрожував Великій Британії війною. Він назвав британців "нахабними" та "одвічними ворогами".