Володимир Тимошко зазначив, що українці щодня молилися, щоб дівчинку знайшли живою.

Дивіться також Віолетта боїться машин через прильоти і вибухи, – мати зниклої дитини розповіла про пошуки

27 травня на її пошуки вийшло майже 1000 людей.

Віолетта жива, ми її знайшли. Це поліцейські, рятівники, військові, волонтери, місцеві мешканці. Ми прочесали ліси, посадки. Оглянули кожен кущик, перевірили усі водойми. Віолетта жива, і це щастя. Це результат спільної роботи. Вдячний всім за таку виснажливу, але блискучу і результативну роботу,
– наголосив Тимошко.

Зауважимо, що попри версію про викрадення дитини, дівчинку продовжували шукати в лісі. Ці пошуки, на щастя, дали результати.

"В результаті знайшли дівчинку в густому лісі, в кущах, за шість кілометрів від дому. Врятувати малечу вдалося поліцейським Богодухівського району. Саме в їхньому квадраті пошуків була дитина", – повідомив начальник Слідчого управління ГУНП в Харківській області Сергій Болвінов.


Дівчинку знайшли / Фото "Троянда на руці"

У МВС України вже відреагували на цю новину.

Нарешті сьогодні дівчинку знайшли в лісі. Вона жива, але дуже стомлена, спрагла і голодна. Протиправних дій щодо дитини не було скоєно, Віолетта занадто далеко пішла від дому та загубилася. Зараз знайдене маля оглядають лікарі,
– мовиться у повідомленні.

Порятунок дівчинки – велике диво

Мама Віолетти неймовірно хвилювалась через зникнення дочки. Вона розповіла, як зрозуміла, що донечка зникла.

"Я вийшла, а її нема ніде. Я по сусідах, я в центр, я по туалетах, ми кішку у колодязь спускали – нема її ніде. Сусідка моя сказала, що приїхала машина, і я потім почала кричати, що Віолетти немає", – поділилась спогадами мати.

Керівник пошукового загону "Янгол" Микола Полянський зазначив, що ризики полягали в тому, що хоч дитина маленька – вона все одно може зайти далеко. Так, був підтверджений випадок, що 2-річний хлопчик у Київській області відійшов на 6 кілометрів від точки зникнення.

Зона пошуку була великою, однак місцевість в селі Скрипаї дуже складна. Усе через наявність боліт, водойм, густого лісу та великих полів. Щобільше, вночі часто падає дощ, що так само ускладнювало пошуки.

Коли її знайшли живу – це були мурашки та сльози. Вона була дуже слабка, сиділа під деревцем. І коли пошуковці йшли вона застогнала – так хлопці її й почули,
– зазначив Роман Іващенко.

Начальник управління кримінального розшуку наголосив, що це справжнє чудо – дівчинку у такому густому лісі не знайшли тварини. Коли Віолетту знайшли – вона просила води.

До слова, це вперше, коли в Харківській області за такий великий проміжок часу в 4 доби, дитину вдалось знайти живою.

Що відомо про зникнення дитини

Віолетта зникла 23 травня близько 19:00 у селі Скрипаї. Вона гралась з братом-близнюком на території приватного будинку, але потім пішла у невідомому напрямку. На момент зникнення Віолетта була одягнута в червону куртку та білі штанці. Важливо, що дівчинка боїться автомобілів.

Щоб знайти 3-річну Віолетту, залучили:

  • сили та заходи поліції,
  • ДСНС,
  • кінологів,
  • водолазів,
  • волонтерів,
  • працівників лісового господарства,
  • мешканців села та прилеглих населених пунктів.

Раніше у ДСНС розповіли, що родина багатодітна, батько захищає нашу Батьківщину від російських загарбників, а мама доглядає діток вдома. У селі ніколи не чули, щоб мама грубо поводилася з дітьми.