Відомо, що 23 травня малеча гралася на подвір'ї приватного будинку разом із братом-двійнятком, а потім пішла у невідомому напрямку. На щастя, Віолету було знайдено 27 травня, живою, повідомляє 24 Канал.

Зверніть увагу В Одесі шукають 8-річного Сашка: втік у невідомому напрямку під час прогулянки

Мати дитини Карина Локотош розповіла, як тривали пошуки. Жінка вийшла з хати і виявила, що дівчинки ніде немає. Карина побігла по сусідах та в центр. Обшукали усе – навіть туалети та колодязь. Сусідка помітила, що повз проїжджала машина.

І я тоді почала кричати, що вона зникла. Віолета, Віолета! Вона боїться машин, впадає в ступор. А з чого такий страх? У нас тут були прильоти, шелестіло. Були прильоти, я ж її в погріб, ночували в погребі. Бухкало, бахкало. І тільки бахнуло – вона вже лежить,
– пояснила Карина Локотош.

Сліди дівчинки знайшли у лісі

Пошуковці обстежили 100 квадратних кілометрів лісу. Водолази двічі перевіряли водойми біля села. Крім цього, залучали пошукових собак, а вночі територію оглядали з тепловізорами. Річ у тім, що територія дуже складна для пошуку, поруч Гомільшанські ліси. Малеча ще не говорить, відтак не могла покликати на допомогу.

У поліції відпрацьовували різні версії зникнення Віолетти. Її сліди знайшли в лісі.

"Продивляємося кожен метр, кожен сантиметр. Дуже ретельно по декілька разів", – констатував Павло Калган, начальник відділу поліції №2 Чугуївського районного управління поліції.

Територію фахівці розділили на квадрати, її не припиняли обстежувати як із землі, так і з повітря.

"Проблема в тому, що дитина дуже маленька. Вона не може зорієнтуватися, і може не вийти, коли її шукають і кличуть. Буває таке, що навіть якщо вона побачить дорослого, може спробувати сховатися від нього", – зауважив керівник пошукового загону "Янгол" Микола Полянський.


Віолетта Мужечук / Фото мами дівчинки Карини Локотош

Дівчинку знайдено

27 травня правоохоронці повідомили, що Віолету знайшли. Дівчинку виявили в місцевому лісі, хоча пропрацьовалася також версія з викраденням.

Правоохоронці підкреслили, що дівчинка заблукала, протиправних дій вчинено не було. Дівчинка жива, хоча стомлена, голодна і спрагла. Зараз їй надається медична допомога.

Віолетту з Харківщини знайшли

Віотлету з Харківщини знайшлиВіолетту з Харківщини знайшли / Фото Володимир Тимошко

Що відомо про зникнення дівчинки

  • До поліції Чугуївського району на Харківщині надійшло повідомлення про зникнення 2-річної Віолетти Мужечук. Дитина зникла 23 травня о 19:00 у селі Скрипаї. Вона гралася у дворі свого будинку.
  • До пошуків були залучені 33 рятувальники ДСНС, 5 одиниць техніки та квадрокоптер, а також співробітники Національної поліції, волонтери та кінологи. Загалом близько 100 осіб.