Представник місцевого Національно-демократичного полюса пригадав, що 22 вересня Збройні Сили України вразили штаб Чорноморського флоту Росії в тимчасово окупованому Криму, пише 24 Канал.

Дивіться також 2-денна війна та швидка капітуляція Вірменії: як Азербайджан повертає Нагірний Карабах

Як у Вірменії привітали Росію

Від імені Національно-демократичного полюса і всього народу Вірменії від щирого серця вітаю Росію зі знищенням штабу Чорноморського флоту,
– заявив на мітингу представник Національно-демократичного полюса.

Після його слів вірмени скандували "Ура", "Слава Україні", "русский воєнний корабль" і тому подібне.

Далі представник опозиції продовжив "вітати" Кремль від імені Національно-демократичного полюса Вірменії та всього народу Вірменії з проривом українською армією "лінії Суровікіна" на Запорізькому напрямку фронту.

Як у Вірменії "привітали" Росію: дивіться відео

Протести у Вірменії: коротко

  • 19 вересня 2023 року Міноборони Азербайджану заявило, що почало "антитерористичні заходи локального характеру" в Нагірному Карабаху. Це територія Азербайджану, де живе багато вірмен, діяла невизнана так звана "Нагірно-Карабаська Республіка" і перебували російські "миротворці".
  • Азербайджан заявив, що зупинить операцію тільки тоді, коли збройні сили Вірменії виведуть війська з тих територій та у випадку розпуску режиму в Степанакерті (столиці Нагірного Карабаху), який є невизнаним.
  • Вже 20 вересня так звана "влада" Нагірного Карабаху заявила, що вона приймає пропозицію Азербайджану. Тобто вогонь припиниться, Вірменія виведе з Нагірного Карабаху свої війська, так звана "армія оборони Нагірного Карабаху" буде розформована та роззброєна, незаконні збройні формування залишають бойові позиції та військові пости й повністю роззброюються, залишають територію Азербайджану.
  • Своєю чергою опозиція у Вірменії оголосила про щоденні протести проти уряду прем'єра Ніколи Пашиняна. Останній закликав Раду безпеки ООН направити миротворчий контингент у Нагірний Карабах.
  • Перед цим Пашинян заявив про провал російських "миротворців" в Нагірному Карабаху. У цей же день посольство Росії у Вірменії облили червоною фарбою.