У вівторок, 25 квітня, секретар РНБО Олексій Данілов констатував, що загарбники використали на війні проти України більше ракет, аніж вони можуть зараз виготовити. Про це інформує 24 Канал з посиланням на ефір національного телемарафону.

Дивіться також Як уникнути зятяжної війни, холодний душ для Макрона: що західні ЗМІ пишуть про Україну

Зброї залишилось обмаль

За словами посадовця, санкції та інші чинники впливають на те, що зараз ворог просто-таки не спроможний накопичити величезні обсяги озброєння. Тому й станом на зараз можна спостерігати, що противник "трішки видохнувся".

Вони потрохи виробляють (ракети – 24 Канал). Але не з тими темпами, якими вони їх втратили на території нашої країни. У них їх лишилось обмаль,
– констатував Данілов.

Водночас він наголосив, що цей факт зовсім не означає, що українці повинні розслаблятися та не розуміти, що існує реальна небезпека з боку Росії.

Власне, ворог має невеликий, але шанс накопичити певну кількість ракет для того, аби потім використовувати його для ударів по Україні або оборони під час потенційного контрнаступу Збройних Сил.

Буданов про запаси ракет Росії

  • Зазначимо, що стосовно цієї теми також висловлювався керівник Головного управління розвідки України Кирило Буданов. Він підтвердив, що масованих ракетних атак уже не було понад півтора місяця, а також запевнив, що загарбники накопичують озброєння для того, аби хоч якось протидіяти українським силам, коли ті провадитимуть контрнаступальні операції.
  • Також він зазначив, навіщо окупанти уже такий тривалий час не полишають спроб захопити Бахмут на Донеччині. За словами головного розвідника України, цей населений пункт чи не єдине місце, де у ворога є хоч якісь умовні "здобутки". Хоча й були вони досягнуті ціною шалених втрат.