Засідання суду відбувалося в Ростові-на-Дону. У Києві вирок викликав не задоволення у людей, активісти вийшли пікетувати посольство Російської Федерації, а в Amnesty International вважають його частиною російської пропаганди.

Ростовський суд зачитав вирок Олегові Сенцову та Олександрові Кольченку. Винними їх вважають начебто за створення терористичного угруповання на території анексованого Криму. Перша реакція на вирок хлопців — гімн України.

У Amnesty International вирок вважають несправедливим. Адже свідчення від підсудних вибивали тортурами, а свідки — фіктивні.

Читайте також: ТОП-10 цитат Олега Сенцова

На рішення Ростовського суду блискавично відреагували в Україні. Петро Порошенко висловив підтримку політв'язням і впевненість, що ті, хто організував судилище, самі опиняться на лаві підсудних. Також у Києві активісти пікетували посольство Росії.

За версією ростовських слідчих Сенцов та Кольченко планували теракти на території Криму. Самі підсудні неодноразово заявляли про свою невинуватість. Сенцова заарештували на півострові торік у травні. Він заявляє, що його катували, примушуючи дати свідчення про керівництво Майдану та обіцяючи зменшити йому строк.

Нагадаємо, адвокати Надії Савченко повідомили, коли імовірно оголосять вирок льотчиці.