Очевидно, їм заплатили лише за те, щоби ті послухали виступ очільника Кремля.

Дивіться також "Кличуть фарш на війну": концерт з Путіним у "Лужниках" не сподобався зазомбованим росіянам

Тож, одразу після того, як Путін договорив, люди почали масово покидати трибуни. На оприлюднених у мережі кадрах видно, як росіяни йдуть зі стадіону, ховаючи прапори у пакети. Ну, це вже прогрес, адже вони більше не викидають їх у смітник. Щоправда, невідомо, що залишилося за кадром.

У телеграмі вже шириться інформація, що масовку на концерт набирали за гонорар 500 рублів, а студентам обіцяли звільнення від пар. У мережі з'являється дедалі більше відео, на яких видно величезні натовпи, що йдуть до метро.

"Люди замерзли. Чаю немає. Гречка закінчилася. Хот-доги теж закінчилися. Приблизно о 13:30 все закінчилося. Люди замерзли і йдуть масово всі. На камеру бояться сказати, що вони йдуть. Йдуть у бік метро, але бояться сказати правду", – коментує жіночий голос за кадром в одному з роликів.

Масовка не підтримала Путіна: дивіться відео

Як росіяни тікають з "Лужників": дивіться відео

Варто нагадати, що 18 березня 2022 року під час виступу російського президента Володимира Путіна в "Лужниках", присвяченому восьмим роковинам анексії Криму, раптово перервалася трансляція, замість якої увімкнули записи Олега Газманова. За словами Антона Геращенка, трансляцію перервали через те, що Путіна почали освистувати.

Як минув виступ Путіна

Глава Кремля традиційно пройшовся по типових пропагандистських кліше про "спеціальну військову операцію", кілька разів крикнув "Ура!" до глядачів, заявивши про єдність нації.

На фразі "Вітаю з прийдешнім святом – Днем захисника вітчизни" Путін зійшов зі сцени, перед цим потиснувши руки представникам генералітету. Всього його виступ тривав не більш як 10 хвилин.

Додамо, що концерт в "Лужниках" присвячений річниці повномасштабного вторгнення Росії в Україну. Біля стадіону ЗМІ навіть помітили установку ППО. Цікаво, що на стадіоні було багато патріотичної символіки, а от традиційна для російських окупантів літера Z була відсутня. На концерті виступили улюбленці путінського режиму.