Бізнесмени пропонують дозволити виїзд за кордон під заставу. Можливість схвалення такого рішення парламентом прокоментував нардеп Федір Веніславський.

Читайте також Кого зараз мобілізують насамперед: які спеціальності найбільше потрібні на фронті

Чи дозволять виїзд з України під заставу

За словами Веніславського, таку ініціативу суспільство сприйняло досить неоднозначно. З одного боку це ніби й непоганий механізм.

А з іншого боку це означає, що особи або компанії, які мають достатні фінансові ресурси, можуть забезпечити виїзд своїх працівників, а ті які не мають ресурсу, – не можуть. Позиція на сьогодні є незмінною на законодавчому рівні. Є легітимні обставини, які дозволяють виїжджати за межі України,
– заявив нардеп.

Тому нардеп не підтвердив, що парламент найближчим часом може дозволити виїзд з України під заставу.

Останні новини про мобілізацію в Україні

  • 6 грудня міністр внутрішніх справ Денис Монастирський заявив, що повістки на блокпостах в Україні більше не видаватимуть. Потреби у цьому немає, адже у нас вистачає добровольців, а в ЗСУ відбирають найкращих з бажаючих.
  • Водночас міністр оборони Олексій Резніков повідомив, що кількість особового складу нашого війська є достатньою. Активізовувати призов не будуть.
  • До речі, у ЗСУ також пояснили, що мобілізація в Україні не пов'язана з мобілізацією у Росії. Тобто якщо у державі-агресорці вирішують набрати ще більше призовників, це не впливає на мобілізаційний план України.