Депутат Держдуми також пропонує офіційним Баку і Єревану сісти за стіл переговорів. Про це повідомляє 24 канал з посиланням на російські ЗМІ.

Важливо Конфлікт Вірменії та Азербайджану: хто з країн більш озброєний та чого чекати від Росії

"Прикладом того, як різні культури й конфесії живуть мирно пліч-о-пліч, може послужити Крим. Ми готові надати майданчик на півострові й пропонуємо офіційним Баку і Єревану сісти за стіл переговорів", – наголосив Руслан Бальбек.

Раніше Канада запропонувала посередництво в конфлікті у Нагірному Карабасі. Вона пропонує допомогу на додаток до механізму врегулювання під егідою ОБСЄ.

Цікаво Війна у Нагірному Карабасі: як світова спільнота відреагувала на загострення конфлікту

Конфлікт між Азербайджаном та Вірменією: головне

  • 27 вересня на кордоні Вірменії та Азербайджану поновилися бойові дії. Міноборони Азербайджану звинуватило Вірменію у початку обстрілів по всій лінії фронту. Також там повідомили про вбитих і поранених серед цивільного населення.
  • Натомість у Міноборони Вірменії розповіли про два збиті вертольоти й три БПЛА Азербайджану.
  • У невизнаній республіці Нагірний Карабах ввели воєнний стан. Також там оголосили мобілізацію осіб старших за 18 років.
  • Конфлікт між Азербайджаном і Вірменією триває більше ніж 30 років. У ньому Туреччина підтримує Азербайджан і виступає за його територіальну цілісність, а Росія надає свою підтримку Вірменії.

Конфлікт між Азербайджаном та Вірменією: дивіться відео