Новий пакет військової допомоги

Рейнсалу зазначив, що надання Україні протитанкових комплексів Javelin та іншої зброї до 24 лютого було важливим практичним кроком. Адже ця допомога сильно знадобилася Україні на початку вторгнення рф. Сьогодні уряд Естонії готує додатковий пакет військової допомоги. Однак, що саме туди увійде – посадовець не уточнив.

Читайте більше Ціль путіна, "скринька Пандори" та закінчення війни в Україні: інтерв'ю з главою МЗС Естонії

Як член парламенту я неодноразово бував на фронті, потім у квітні – у Харкові, та консультувався з військовими, яке саме озброєння потрібно Україні найбільше. Звісно, всі кроки з надання озброєння та гуманітарної допомоги, які вже зроблено, – позитивні. Втім, як на мене, цього все одно недостатньо,
– зауважив він.

Міністр закордонних справ Естонії Урмас Рейнсалу / Фото Валентини Поліщук, 24 канал

Російсько-українська війна у гуманітарній площині та щодо витрат зброї – дорого вартує. Тому, слід говорити про цифри на рівні сотень мільярдів доларів. Такого рівня допомоги, який можна було б вважати достатнім, на думку глави МЗС Естонії, європейська спільнота не досягала.

Актуально "росія принесла вбивства та знущання": діти, що виїхали з Маріуполя, встановили новий рекорд

Військова допомога Україні: останні новини

  • Польські самохідні гармати AHS Krab вже на фронті та допомагають зупинити російських окупантів. Завдяки польським САУ українські воїни нищать командні пункти ворога.
  • Міноборони Північної Македонії передало українській армії танки Т-72, а згодом оголосило про передачу чотирьох штурмовиків Су-25.
  • Для України погодили постачання модифікації SLM. Крім можливості стріляти на майже пів сотні кілометрів, комплекс має сучасні радіолокаційні станції, здатні бачити ворожі цілі на відстані у 250 кілометрів за будь-яких погодних умов.
  • Велика Британія передала нашим героям зенітно-ракетні комплекси Stormer HVM. Вони являють собою три дротики, які мають ударні детонатори та розривні боєголовки для багаторазового влучання в ціль.

Бригада імені Лицарів дала тягла росіянам: дивіться відео