Заступниця Державного секретаря США з політичних питань в адміністрації Джозефа Байдена Вікторія Нуланд вважає, що на Україну чекатиме довгий шлях відновлення після завершення війни. Про це вона сказала на форумі Yalta European Strategy, що проходив в українській столиці.

Читайте також ЗСУ зможуть дуже швидко звільнити території: Маляр назвала умову

Якою буде війна Росії проти України

На думку Нуланд, це буде довготривала російсько-українська війна. Вона закликала союзників готуватися.

Яким би не був серйозний успіх і просування (ЗСУ – 24 Канал) за наступні кілька днів і тижнів, все не закінчиться за ці тижні. Перед нами довгий шлях у розбудові, відновленні України. Ми маємо бути готові і матеріально, і психологічно, і ментально до цього,
– сказала вона.

Представниця адміністрації Байдена закликала партнерів України допомогти у відновленні економіки нашої держави до завершення бойових дій. Американська дипломатка заявила, що наша країна перебуває на боці добра та демократії.

Нуланд наголосила, що події в Україні матимуть наслідки для всього світу. За її словами, партнери мають допомагати нашій країні, бо, якщо Путін виграє, то "зло стане нормою для світу".

Останні заяви від адміністрації Байдена

  • Радник президента США з питань національної безпеки Джейк Салліван нещодавно позитивно відгукнувся про комюніке G20. За його словами, ця декларація містить "набір послідовних параграфів" щодо російсько-української війни, захищає принципи статуту ООН та демонструє, що "Велика двадцятка" здатна об'єднатися для розв'язання важких питань.
  • Нагадаємо, анонімні джерела в адміністрації Джозефа Байдена припустили, що Україна може отримати від США ракети великої дальності ATACMS. Бо американський лідер уже наближається до прийняття рішення та може ухвалити його вже "найближчим часом".