Російський публіцист із Вашингтона Андрій Піонтковський вважає, що цей саміт виправдав усі очікування. Про це він сказав 24 каналу.

Увага Удар по імперських амбіціях Путіна, – Мусієнко про Фінляндію та Швецію в НАТО

Ба більше, за його словами, зараз на саміті НАТО словосполучення "перемога України" лунає ще більш твердо та рішуче, ніж ще два дні тому на саміті "Великої сімки".

Війна Заходу

Це й підтверджується й практичними рішеннями: і закупівлею сучасних систем протиповітряної оборони для України й затвердженням пакета військової допомоги.

Усе це чудово. Хотілося б, щоб це швидше втілювалося у життя у ще більших обсягах військового озброєння для України, щоб можна було швидше перейти у контрнаступ,
– наголосив Піонтковський.

Крім цього, як він додав, це й була демонстрація твердої рішучості Заходу захищати Україну.

"Уже вклали стільки політичного капіталу. Захід вже зробив цю війну своєю війною, і відступати він вже не може", – запевнив публіцист.

Зеленський на саміті НАТО озвучив справжні цілі Росії

Президент України виступив на саміті НАТО у Мадриді. Під час своєї промови він підкреслив, що наша держава потребує безпекових гарантій, які їй можуть надати в Альянсі.

Водночас він поставив їм риторичне питання: чи проіснує Альянс за умов, коли Росія нападе на якусь з країн, які вже входять до нього.

Також важливо – Лукашенко виконує забаганки Путіна і без вторгнення: дивіться відео