Військовослужбовець Збройних Сил України Євген Карась розповів про єдину мету російських загарбників, яка в них є зараз. Про це він повідомив 24 каналу.

Читайте на сайті Приєднання до "преміального" клубу, – Кулеба пояснив, що дасть визнання росії країною-терористом

Ціль російських окупантів

За словами Карася, зараз у російських окупантів немає можливостей наступати задля взяття якихось стратегічних цілей, навіть для оперативних. Водночас бачимо, що про Краматорськ у них вже взагалі не мовиться, а деякі російські військові обурені захопленням Вуглегірської ТЕС, мовляв, навіщо вона їм, якщо від неї майже нічого не залишилось.

Євген Карась

Віськовослужбовець ЗСУ

Ідея російських окупантів полягає в тому, що зараз треба втримати хоч щось, що вони загарбали ціною таких величезних втрат. Тобто будь-якими способами зберегти вже награбоване. Крім того, дотягнути до зими, аби потім "пищати" і як завгодно виміняти в України "Мінськ-3".

Сподіваються, що Україна та світ втомиться

Як наголосив Карась, це єдина ідея, яка залишилась у російських окупантів. Він зауважив, що вони хочуть дотягнути до зими будь-якими способами, щоб Збройні Сили України не так швидко наступали, щоб українці хотіли вже миру та інше.

Євген Карась

Віськовослужбовець ЗСУ

Окупанти хочуть дотриматись до зими, бо думають, що тоді ми не наступатимемо, почнуть вимагати "Мінськ-3".

Військовослужбовець пояснив, що до того моменту російські військові підтягнуть нових "ванюшок". Крім того, ймовірно, росіяни сподіваються, що Європа вже втомиться, побільшає економічних проблем (як в росії, так і в України), тож можна буде говорити про якісь "мирні домовленості", адже це все, що у них залишилось.

Карась розповів про мету окупантів: дивіться відео


Мирні перемовини з росією: останнє

  • Україна призупинила мирні переговори з росією щодо припинення війни. У москві не хочуть сідати за стіл переговорів з нашою державою, прагнучи продовжувати воєнну кампанію.
  • Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що росія щодня подає такі "знаки", завдаючи ракетних ударів по мирних містах України. Він також пікреслив, що у Кремлі прагнуть повалити українську владу.
  • Окрім того, про те, що росіянам неможливо довіряти, свідчить "зернова угода", яка Україна, Туреччина та ООН підписали 22 липня. Уже наступного дня після її підписання росія атакувала порт "Одеса".