Про це 24 Каналу заявив генерал армії, екскерівник Служби зовнішньої розвідки Микола Маломуж, зауваживши, що так союзники розв'яжуть комплексну проблему. Він додав, що українці це питання розв'язують на полі бою.

Дивіться також Зеленський отримає послання від Байдена у Давосі стосовно стратегії війни, – Bloomberg

"І Patriot є кількість, і SAMP/T французьких відповідно є десятки. І IRIS-T декілька десятків", – сказав Маломуж.

Аби обслуговувати системи, має бути розроблена логістика – модель забезпечення керування та фінансування.

Питання ми поставили по-іншому, що "ви захищаєте себе передусім". Якщо програє Україна – розгортається глобальне протистояння. Воно не закінчиться простою війною,
– сказав генерал армії.

Глобальна війна закінчується ядерною. І тоді, мовляв, не врятуються ані американці, ані китайці, ані європейці. Допомога союзників буде забезпеченням їхньої безпеки та недопущенням глобальних бойових дій. Тут мовиться не лише про засоби ППО, але й про іншу зброю – літаки, БТРи, БМП та танки.

"Оце той притік, який дасть перспективу перемоги на фронті у 2024-му році. Ці засоби можуть бути, але це величезна робота з кожним урядом повинна бути", – наголосив колишній керівник Служби зовнішньої розвідки.

З кожним урядом та лідерами треба напрацьовувати щодо того, що вони нададуть Україні у межах своїх інтересів, глобальної безпеки та інтересів української держави.

"Це – мистецтво ведення переговорів, аргументів", – зауважив Микола Маломуж.

Підтримка України важлива

  • Голова Служби зовнішньої розвідки України Олександр Литвиненко вважає, що у разі поразки України Владімір Путін захоче захопити інші країни пострадянського простору. А відтак – і переділити сфери впливу у світі. Утім, якщо українська держава переможе, очільник Кремля втратить вплив на низку регіонів.
  • Володимир Зеленський заявив, що у випадку, якщо світ припинить допомагати Україні, в Європі буде велика криза. Без допомоги США та ЄС українська держава буде слабшою, але все одно продовжуватиме боротися. Якщо країна-агресорка захопить Україну, то, на думку глави держави, це буде війна НАТО з Росією.
  • На тлі обговорення загрози нападу Росії на країни Альянсу, НАТО розпочне найбільші за останні десятиліття навчання. У них візьмуть участь близько 90 тисяч військових.
  • Тим часом німецькі експерти переконані, що війна між НАТО та Росією можлива за 5 – 8 років. Міністр оборони Німеччини Борис Пісторіус закликає німецькі Збройні сили бути готовими цього.