Цю інформацію виданню підтвердили в міністерстві закордонних справ Франції. Зазначають, що доброволець "Т" загинув в Україні минулого тижня.

Читайте також Через тиждень після нагороди: на фронті загинув сержант Держприкордонслужби Роман Сухомлин

На війні з Росією загинули вже 8 французів

Ми дізналися сумну новину про цю смерть. Ми висловлюємо наші співчуття родині, з якою відповідні служби міністерства перебувають у контакті,
– йдеться у повідомленні МЗС.

Там також нагадали, що "вся територія України є зоною бойових дій", тому громадянам Франції рекомендують не їхати в Україну, незалежно від причини.

Додамо, що минулого тижня міністерство також підтвердило загибель 30-річного Кевіна Девіда. Колишній гуманітарний працівник загинув в районі Бахмута. Він більше року тому поїхав воювати на боці України.

За інформацією видання, від рук окупантів в Україні загинули 8 французьких добровольців.

В Україні загинули добровольці з Польщі: що відомо

  • За тиждень на полі бою загинули троє польських військовослужбовців. Усі вони воювали у складі ЗСУ в Інтернаціональному легіоні. Міністр канцелярії прем'єр-міністра Польщі Міхал Дворчик повідомив, що вранці 25 березня в лікарні Дніпра помер важкопоранений польський доброволець.
  • Одним з трьох поляків, які загинули цього тижня, є 48-річний Павел, який потрапив на фронті під артилерійський обстріл. Раніше він отримав нагороду від Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного.
  • 24 березня на фронті загинув поляк Міхал, який був командиром взводу в Інтернаціональному легіоні. Він вже був поранений, але одразу повернувся на передову.
  • Під обстрілом окупантів загинув польський волонтер Марек. Разом з колегою та 4 мирними мешканцями він потрапив під вогонь ворога 16 березня. Волонтери саме надавали гуманітарну допомогу на маршруті Костянтинівка – Часів Яр.