Боєць служив у десантно-штурмових військах, а також був волонтером. Про втрату сповістив його колега і теж військовослужбовець Олександр Іванюк.

Дивіться також Хотіли виїхати, але син потрапив у лікарню: історія мами й хлопчика, що загинули у Селидовому

У боях за Україну загинув ще один Герой

Відомо, що Роман Кулик був родом із міста Чортків, що у Тернопільській області. Як розповів товариш загиблого, український захисник був "по-дитячому наївний, дещо дивакуватий", але надзвичайно добрий і щедрий.

На жаль, ми разом багато чого не встигли зробити й відтворити, але спи спокійно, ми тебе памятатимемо. Згадуватимемо, коли будемо цілитися. Ти пішов як мужчина, як воїн. Смерть твоя, найкраща зі всіх,
– сказав колега Романа.

У боях за Україну загинув Роман Кулик / Фото Олександра Іванюка

У місцевій спільноті додали, що український воїн служив у 81-й окремій аеромобільній бригаді Слобожанська в складі Десантно-штурмових військ ЗСУ.

Болісні втрати України

  • Минулими вихідними у районі Авдіївки загинув чеський доброволець, його позиція потрапила під мінометний вогонь. Після цього добровольця ніхто не бачив, а те місце, яке було обстріляно, наразі захопили росіяни.
  • 7 лютого на війні з Росією трагічно загинув Олег Ширма з Тернопільщини. Він був головним сержантом роти ударних БпАК у лавах 33-ї ОМБр. Українському захиснику залишалося менш як двох тижнів до 57-річчя. Він мав святкувати день народження 20 лютого.
  • Лави Героїв України, які тепер оберігатимуть Батьківщину із неба, поповнив Богдан Козак зі Львова. Йому назавжди залишиться 18 років. З початком повномасштабного вторгнення, хлопець підписав контракт з 3-ю окремою бригадою Сухопутних військ ЗСУ.
  • Крім того, своє життя за рідну країну віддав Владислав Шестов. Герою було 22 роки, коли він загинув на фронті у протистоянні російським загарбникам. Захисник був родом із села Муравлівка Ізмаїльського району Одеської області.