На жаль, війна – це не тільки перелік визволених міст, а й низка імен загиблих за ці міста та села. 14 лютого в Києві попрощалися з бойовою медикинею Діаною Вагнер. Дівчина народилася в Німеччині, але два роки воювала за волю України, готувалася отримати паспорт із тризубом. Діана Вагнер загинула 30 січня на Сватівському напрямку на Луганщині, рятуючи поранених колумбійських воїнів української армії.

Дивіться також Пожежа забрала життя начальника караулу: на Кіровоградщині трагічно загинув Віктор Діденко

Що відомо про загибель чеського добровольця

Хлопець загинув минулими вихідними, його позиція потрапила під мінометний вогонь. Після цього добровольця ніхто не бачив, а те місце, яке було обстріляно, наразі захопили росіяни.

На жаль, загибель чеха все ж не була спростована – спершу про неї написали в соцмережі Х, згодом підтвердили в Міністерстві оборони Чехії. Із лютого-2022 життя за Україну віддали четверо громадян Чехії.

Яка ситуація під Авдіївкою

  • За це місто тривають вирішальні бої, адже росіяни сунуть з усіх боків і не збираються зупинятися. В Авдіївку вже перекинули добре навчену Третю штурмову бригаду. 24 Канал вирішив нагадати історію створення цього легендарного підрозділу і бойовий шлях 3 ОМБр, читайте за посиланням.
  • Усе, що відомо про ситуацію в місті, ми збираємо в одному матеріалі. Про перебіг важких боїв, заяви бійців, рішення керівництва ви можете дізнатися тут.
  • Олексій Данілов уже висловився щодо ситуації в Авдіївці. Секретар РНБО пояснив, чому говорити про відступ некоректно.