Військовий оглядач з Ізраїлю Давид Шарп озвучив 24 Каналу думку, що за договором між КНДР і Росією треба дуже уважно слідкувати.

Цікаво Чому Путін заговорив про зміну ядерної доктрини Росії та куди веде "спіраль ескалації"

Умови надання КНДР своїх військ Росії

Шарп розповів, що договір про стратегічну співпрацю Росії та КНДР передбачає й обопільну оборону 2 країн. Звісно, з точки зору логіки не можна говорити, що на Росію хтось напав, але в диктаторському світі все можливо.

Від КНДР можна чекати допомоги особовим складом, якщо Путін заплатить Кіму достатню ціну. Скільки саме та як – це вже інше питання. Однак мрії російських пропагандистів про сотні тисяч солдатів КНДР – це за межами розумного, але контингент у сотню – кілька тисяч людей здатні вирішувати певні завдання,
- зазначив військовий оглядач з Ізраїлю.

Імовірні плюси для України

За його словами, не тільки в негативному аспекті слід розглядати це питання. По-перше, корейці замінять російські тилові частини, а отже їх відправлять на фронт, де вони будуть мало корисними. По-друге, співпраця Росії з КНДР змусила більше турбуватися Південну Корею та Японію.

"Вони можуть посилити допомогу України. Таке зміцнення стосунків між Росією та КНДР викликає величезне занепокоєння в Сеулі та Токіо. Якщо виходити з логіки такого підходу, воно не має просто викликати занепокоєння, воно має викликати кроки у відповідь практичного характеру", – зауважив Шарп.