Підтримка України з боку британського уряду залишилася незмінною, попри заворушення останніх місяців, коли Бориса Джонсона на посаді прем'єр-міністра змінила Ліз Трасс, а потім Сунак.

До теми "Ми віримо у свободу", – прем'єр Великої Британії опублікував відеоролик на підтримку України

Сьогодні Сунак оголосить новий план допомоги Україні

Прем'єр-міністр Великобританії Ріші Сунак сьогодні, 28 листопада, планує пообіцяти зберегти чи збільшити військову допомогу Україні на 2023 рік, а також протистояти міжнародним конкурентам "з твердим прагматизмом".

Ріші Сунак обіцяв допомагати Україні до перемоги

  • 19 листопада новий британський прем'єр вперше прибув в Україну, де у Києві зустрівся з президентом Володимиром Зеленським. Під час зустрічі в Києві політики обговорили найважливіші питання як для України та Великої Британії, так і для глобальної безпеки.
  • Ріші Сунак пообіцяв, що його країна продовжуватиме надавати допомогу Україні до того часу, поки ми захищатимемось і до того моменту, як здобудемо мир та безпеку.
  • Він висловив сподівання, що ті, хто скоїв воєнні злочини, будуть притягнуті до відповідальності. І зауважив, що для Британії буде великою честю прийняти наступного року конференцію з відбудови України,

До теми – як пройшов візит Сунака в Київ: дивіться відео