Підготовка до відправки дев'ятої партії військової допомоги Україні наближається до завершення. Про це заявив міністр оборони Антті Кайкконен на засіданні парламенту,

Цікаво Коли Україна отримає 5 мільярдів євро макрофінансової допомоги: уточнення Єврокомісії

Не остання допомога

За його словами, рішення про це буде ухвалено найближчим часом. Ба більше, це буде не остання військова допомога нашій державі.

Він (новий пакет допомоги – 24 канал) навряд чи буде останнім. Ми маємо бути готові підтримувати Україну ще довгий час,
— сказав Антті Кайкконен.

Під час засідання також підіймали питання ядерної загрози від Росії. Її постійне розмахування "ядерною карткою" викликає занепокоєння у державі. Також було багато сказано на підтримку України.

Допомога Фінляндії Україні: останні новини

  • Попередній, 8 пакет військової допомоги Фінляндія анонсувала 31 серпня. А вже 2 вересня Україна отримала оборонну допомогу на 8,3 мільйона євро.
  • Також Фінляндія допомагає навчати наших військових. Країна відправить 20 своїх інструкторів до Великої Британії, де відбуватимуться навчання ЗСУ.
  • Фінляндія допомагає не лише Збройним силам України, а й українцям, які перебувають там, або ж лише планують переїзд. Так, у Фінляндії надаватимуть безкоштовні консультації українцям, отримати які можна буде рідною мовою.

Цікаво – експерт розповів, чи готова Фінляндія на розрив стосунків з Росією: відео