Зокрема, ці дрони-камікадзе можуть надійти в Україну уже найближчим часом. Очільник Міністерства збройних сил Франції оцінив терміни, коли саме може надійти нова військова допомога нашій державі.

Цікаво Володимир Зеленський приїхав до Франції і вже зустрівся з Макроном: що у планах

Франція надасть Україні новітні дрони-камікадзе

Лекорню зазначив, що Франція ще розробляє новітні дрони камікадзе. За словами міністра, це розроблення наразі перебуває в експериментальній фазі.

Найближчими тижнями Україна однією з перших отримає ці безпілотники. Це також представляє можливість для бойових випробувань цього обладнання нового покоління,
– підкреслив він.

Крім того, французький міністр збройних сил зауважив, що з початку повномасштабного вторгнення Росії Франція підготувала та навчила близько 10 тисяч українських бійців. Міністр також підкреслив, що цей процес не зупиняється й у 2024 році навчання пройдуть ще від 7 до 9 тисяч наших військових.

Україна і Франція підписали угоду про гарантії безпеки

  • Під час візиту Володимира Зеленського до Франції відбулася його зустріч з Еммануелем Макроном. Український та французький очільники підписали угоду про гарантії безпеки для нашої держави.
  • Зеленський назвав цей документ дуже амбітним, а Макрон пообіцяв "робити більше" для захисту України від агресії. Ц. угоду було підписано на 10 років, і вона діятиме, доки Україна не вступить в НАТО.
  • Документ передбачає, що у 2024 році Франція надасть до 3 мільярдів євро додаткової допомоги нашій державі. Крім того, Франція зобов'язалася підтримувати Україну на шляху в ЄС та НАТО, а також підтримувати зусилля нашої держави щодо інтеграції оборонної промисловості в систему безпеки і оборони НАТО та ЄС.
  • Франція також буде готувати інструкторів, артилеристів, бійців протиповітряної оборони, повітряних сил. До того ж країна буде сприяти розвитку спроможностей захисту критичної інфраструктури України, зокрема системами ППО і не тільки.
  • Французька сторона також буде надавати Україні гуманітарну допомогу і братиме участь у повоєнній відбудові, модернізації й економічному відновленні нашої держави.