Українські захисники зупинили російських окупантів

Відповідну інформацію в ексклюзивному інтерв'ю 24 каналу повідомив екскомандир полку захисників Маріуполя Максим Жорін. Він розповів, що росіяни розглядають Запорізький напрямок як один з перспективних для розгортання свого наступу.

До речі Захисники, попри дипломатичний, готують військовий шлях звільнення Маріуполя

Через це, за словами Жоріна, в останній час Росія перекидає на цей напрямок свої основні сили. Зокрема, війська агресора направляють туди сили з-під блокадного Маріуполя.

"Річ у тім, що той напрямок, в якому ми працюємо та виконуємо свої задачі – ворог його розглядає як один з перспективних для розгортання свого наступу, і саме сюди перекидаються основні сили, в тому числі і останнім часом перекидаються сили з-під Маріуполя, теж сюди, на Запорізький напрямок, там, де ми, власне кажучи, працюємо", – розповів він.

Колишній командир полку захисників Маріуполя повідомив, що понад тиждень тому українським воїнам вдалося зупинити росіян. Через це окупанти врізалися у позиції Збройних Сил України.

Тепер, як заявив Жорін, українська армія дійсно отримала змогу просуватися вперед.

Десь тиждень, навіть більше – півтора, до цього наша основна задача була – це стримування ворога та стримування наступу, що нам, в принципі, вдалося – ми змогли зупинити їх, ворог не може більше просуватись вперед, він просто врізався в позиції Збройних Сил та українських військових, і сьогодні дійсно ми маємо змогу не тільки утримувати свої позиції, а виходити вперед і виносити українські позиції потроху вперед,
– сказав український захисник.

Він додав, що в планах в української армії – просуватись, допоки не буде звільнено всю територію України.

Яка ситуація на Запоріжжі

Раніше – ЗСУ йдуть у контрнаступ: Залужний назвав напрямки: дивіться відео