Про це 24 каналу розповіла народна депутатка та командувачка медичного добровольчого формування "Госпітальєри" Яна Зінкевич. Вона також зазначила, що зараз будь-яка волонтерська допомога є вкрай важливою.

Читайте також Україна повернула тіла ще 45 полеглих воїнів

Якщо ми говоримо про забезпечення турнікетами, то деяким бригадам уже видали, і це дуже добре. Але, на жаль, ще дуже багато бійців, які не мають нормальних аптечок – це ті, хто вирушає на фронт,
– розповідає керівниця "Госпітальєрів".

За словами Зінкевич, зараз на замовлення великої партії турнікетів САТ будь-де у світі потрібно чекати близько 2 місяців. Це пов'язано із тим, що ми воюємо, а ще декілька країн готуються до імовірної війни.

Якщо говорити про забезпечення медиків, то, на думку командувачки "Госпітальєрів", воно є недостатнім. Так само не вистачає медичних засобів, які є необхідними для швидкого порятунку.

Тому, за словами військової медикині, українцям потрібно, як ніколи, підтримувати наше військо, адже ресурси вичерпуються – як людські, так і фінансові.

Внаслідок ракетного удару по Вінниці загинула молода лікарка: дивіться відео

Яка ситуація на Донбасі

  • Загарбники після окупації Сєвєродонецька й Лисичанська не можуть встановити контроль над Луганською областю. ЗСУ продовжують тримати оборону та контролювати невелику ділянку на Луганщині, де гинуть російські окупанти.
  • Водночас на Донбасі одна з найбільш напружених ситуацій. російські військові щодня проводять штурмові дії та завдають ударів з різних типів озброєння. Найбільше обстрілів на Краматорському, Бахмутському та Слов'янському напрямках.
  • Як повідомили у Генштабі ЗСУ 19 липня, українським воїнам вдалося відбити відразу декілька атак ворога. Важливо додати, що 18 липня Головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний повідомив, що Україна зуміла стабілізувати ситуацію на фронті.