Разом з тим в українських військовослужбовців фіксують симптоми хімічного отруєння. Про це в ексклюзивному інтерв'ю 24 каналу сказав радник глави Офісу Президента Олексій Арестович.

Увага Буде важка польова боротьба під Ізюмом, – Арестович

Як він пояснив, російська авіація, за попередніми даними, завдала удару по місткостях із аміаком у Харківській області.

Вже пішла інформація про те, що нібито росіяни використали хімічну зброю, тому що були хімічні ураження наших військовослужбовців. Однак це не хімічна зброя. Такі попередні дані, уточню,
– сказав радник глави ОП Арестович.

Водночас такий удар по промисловій точці й спричинив хімічне отруєння українських захисників. Серед симптомів, про які відомо, – втрата свідомості та нудота.

Він також додав, що на Харківському напрямку відбувається перегрупування російських військ. Однак ворогу не вдається просуватись.

Окупанти знову вгатили по Харківщині: причина вибуху

  • На Ізюмському напрямку на Харківщині очевидці зафіксували, як величезний гриб рудого кольору здіймається вгору.
  • Українські військові ще з'ясовують, що саме стало причиною вибуху.
  • Не відкидають, що російські війська могли застосувати хімічну зброю. Зараз цю інформацію перевіряють.
  • Місцева влада також повідомила, що через обстріли був пошкоджений потяг з аміачною селітрою. Однак там додали, що загрози життю місцевих жителів немає. Проте просять обмежити перебування на відкритому повітрі та не відчиняти вікна вдома.
  • Разом з тим, у Генштабі розповіли про підготовку противника рушати у наступ на Ізюмському напрямку. Росіяни створюють сприятливі умови для переходу у наступ.

Дивіться повністю інтерв'ю з Арестовичем про ситуацію на фронті: відео