У Росії й не тільки все частіше лунають заклики, що контрнаступ ЗСУ неминучий, доведеться залишити деякі території – тікати, як тікали з Херсона. Про це 24 Каналу сказав політолог Борис Тизенгаузен.

Варте уваги Великдень триває 40 днів: у Путіна недолуго пояснили нестиковку на відеозапису поїздки Путіна

"Таким чином Путін дає зрозуміти, мовляв, "я не кидаю колаборантів на окупованих територіях, буду періодично приїжджати". Створює ілюзію, що все під контролем, нічого страшного не відбудеться", – пояснив політтехнолог.

Тизенгаузен про "візит" Путіна на тимчасово окуповані території України: дивіться відео

Не вірять навіть росіяни

Як підкреслив Тизенгаузен, навіть у Росії не повірили, що візит здійснив особисто Путін. Диктатор звик сидіти за 10 метрів від своїх наближений, а тут раптом приїздить спілкуватися з генералами, які не були на самоізоляції. Повірити у те, що особисто Путін полетів туди вертольотом, складно навіть росіянам.

"Навіть наближені до нього люди на кшталт Пригожина у своїх тезах йдуть проти концепції Путіна. "Треба брати, далі йти". Яке брати? Пригожин каже, що треба хоча б окопатися там, де є, і намагатися утримати ці рубежі", – акцентує політтехнолог.

Все йде не так, як мало. І це дуже помітно, зокрема – на пропагандистських каналах.

Що не так з поїздкою Путіна

  • Путін раптово вирішив приїхати на тимчасово окуповані території України. Повідомляється, що 18 квітня бункерний диктатор начебто відвідав російських військових у Херсонській та Луганській областях.
  • Традиційно, його "мандрівка" викликає чимало питань. Так, кремлівські пропагандисти оприлюднили відео, яке не дає чіткої відповіді на питання, де саме перебував очільник держави-агресорки. Жодних доказів того, що Путін був на території України, немає.
  • Детальніше про, ймовірно, фейкову поїздку Путіна – читайте у матеріалі.