Про те, щоб в звичайних умовах зустрітися з главою Росії, навіть не йде мова. Студентів перед цим повідомили про низку "важливих" обмежень, інформує 24 Канал.

Дивіться також Яке головне завдання у Путіна до березневих виборів: розвідка Британії розповіла

Візит Путіна створив побутові незручності для російських студентів

У росЗМІ зазначили, що студентам заборонили залишати гуртожитки до закінчення візиту президента.

Для підтримки цього режиму всі входи, крім одного, були закриті. Крім цього прохід, що залишився, обнесли парканом.

Так, відомо, що заходи безпеки не обмежуються лише переміщенням студентів. Йдеться про те, що в одному з гуртожитків від студентів вимагали не зачиняти двері кімнат на ключ, щоб забезпечити доступ у разі потреби.

Проте це не весь перелік обмежень. Комендант гуртожитку повідомила, що:

  • не можна викликати швидку допомогу на територію гуртожитку 25 січня;
  • не можна замовляти доставку їжі;
  • роботу пральних машин тимчасово призупинено;
  • доступ гостей заборонено.

Адміністрація гуртожитку запевнила студентів, що всі обмеження є тимчасовими. Вони заяивли, що після від'їзду їхнього президента "життя повернеться до звичайного русла".

Відомо, що сам очільник Кремля також зіткнувся з обмеженнями під час цієї поїздки.

Так, його літаку довелося летіти окружним шляхом через Балтійське море, щоб не просити повітряного коридору над Литвою, яка закрила небо для російських літаків.

Вибори президента Росії: останні новини

  • В Росії 15 – 17 березня відбудеться голосування на виборах президента. У Росії вдавали, що Путіна нібито вмовляли йти в президенти очільники квазіреспублік. Російські пропагандистські видання пишуть, що так званий "речник парламенту" окупованої частини Донецької області Артьом Жога особисто попросив диктатора піти на вибори.
  • Однією з бажаючих обійняти цю посаду була провінційна журналістка Катєріна Дунцова, яка висловлювалась проти війни в Україні. Проте Кремль не допустив її навіть до виборів, напевно злякавшись, що вона може стати реальною конкуренткою Владіміру Путіну.
  • Чинному очільнику Кремля потрібно розв'язати певні проблеми до початку виборів, які відбудуться на початку березня 2024 року. У британській розвідці зазначили, що "Путін доручив міністру з надзвичайних ситуацій Олександру Куренкову забезпечити постачання мешканців теплом та електрикою. Розв'язання цієї проблеми, ймовірно, є ключовим завданням Путіна напередодні майбутніх президентських виборів у Росії".