Затримання Сущенка

– Давайте не будемо себе виставляти в смішному світлі і стверджувати, що напевне знаємо, що Роман Сущенко не шпигун. Для прикладу, згадайте про нещодавно звільненого заручника бойовиків "ЛНР" Володимира Жемчугова. Говорили, що він був волонтером, але він – український диверсант. І добре, що в нас є диверсанти, бо в нашій країні йде війна і наявність таких людей – це нормально.

– Поки не можна стверджувати, що Сущенко з цієї ж когорти, але виключати цього неможливо. Швидше за все, він не шпигун, бо формат надто вже наївний.

Читайте також: Закулісні перемовини щодо Криму та тиск на журналістів: відверта розмова з колишнім нардепом

Візовий режим з Росією

– Це складне питання. Я не думає, що росіяни більше зацікавлені в безвізовому режимі, аніж самі українці. Адже в Росії працюють десятки, а то й соті тисяч українців. Ця причина є достатньо серйозною, щоб не вводити візовий режим з Росією.

Санкції проти агресора

– Щоб говорити про посилення санкцій, їх потрібно щонайменше аналізувати: чи можемо ми це зробити, чи не принесе це нам більше шкоди, аніж Росії.

Уявіть собі, що зима буде холодною і нас не вистачить газу. Всі будуть готові сидіти в холодних будинках через принциповість? Я в цьому сумніваюсь.

Боротьба з корупцією

– Попри нібито нормальне пояснення законопроекту від глави фракції БПП Ігоря Гриніва, яким пропонується закрити інформацію про майно і подарунки чиновників, щоб не дати злодіям можливості чинити пограбування і розбої, – це дійсно саботаж боротьби з корупцією. У верхівці влади дійсно є група людей, які б хотіли приховати свої статки, адже вони не зможуть їх пояснити.

Цей законопроект не пройде. Не пропустить Рада, надто серйозний розголос навколо цього. Не думаю, що багато людей засвітяться на голосування за таке паскудство.

Читайте також: Депутати були налаштовані на звільнення лише тих суддів, які судили євромайданівців, – Барна

Справи Майдану

– Я не виключаю того, що під час Майдану існувати політичні домовленості, які насправді мали поважні причини на існування. Домовленості, наприклад, між керівниками повстанні і з керівниками підрозділів МВС.

Я чув від Кличка, що коли прийде час і можна буде розповісти всю правду про Майдан, то люди будуть дуже здивовані.

– Проте Путін відтяв би собі частину України в будь-якому випадку. Те, що Україна буде поділеною – це було питання часу. Навіть без Майдану сталося б все так, як є зараз. Але можливо в гіршому варіанті.