Владислав Молодих – це боєць 71 окремої єгерської бригади. Він зміг протриматися 41 добу у заваленому підвалі.

Читайте також "Катав" чайок і плив проти течії 20 кілометрів: історія бійця ГУР, який вижив у Чорному морі

Що розповів Владислав

Окупанти 3 доби штурмували бліндаж, в якому перебував Володимир та його побратим. Росіяни застосовували гранати, дрони, РПГ. Владислав Молодих ліквідував щонайменше 6 російських загарбників.

Тоді росіяни завалили вихід із цього підвалу сміттям. Також бліндаж засипало уламками від знищеної хати, що стояла поруч. Окупанти не могли дістатися двох бійців 71 ОЄБр та кричали їм, щоб вони вилізли самі та здалися у полон. Однак українські захисники відмовилися, навіть попри погрози росіян спалити підвал.

У бійців були сухпайки, однак вони потім закінчилися. У результаті двом воїнам довелося виживати при мінусовій температурі без їжі та води. Щоб втамувати спрагу, Владислав пив талий сніг.

Історія порятунку Владислава Молодих: відео 71 ОЄБр

Українські воїни намагалися потихеньку розбирати завали зсередини. Їм вдалося зробити маленьку дірку, через яку можна було пролізти, але без бронежилетів та іншого спорядження. Напарник Владислава вибрався на поверхню та пішов шукати своїх. Його через деякий час побачили з дрона побратими та вивели. Сам Владислав чекав, поки за ним прийдуть.

Що розповіли побратими

На щастя, побратимам Владислава вдалося пробратися до бліндажа.

Спочатку кричали туди в підвал через сміття. Він відгукнувся, але не виходив, називали його позивний. Коли виліз, був схудлий, чорний від окопних свічок і глини. Ледве стримував сльози, коли нас побачив,
– розповів боєць з позивним "Герич".

За словами бійця, Владислав попросив води та сигарету, а також сказав, що в російський полон здаватися не планував та відстрілювався до останнього.

У результаті Владислава вивели. Він кілька тижнів вважався зниклим безвісти. Боєць після евакуації подзвонив мамі. Вона його одразу впізнала, зраділа та не стримала сліз. Сам Владислав наприкінці відео закликав людей не здаватися та наголосив, що все можна пережити.

Інші історії дивовижного порятунку

  • Як повідомлялося раніше, Влад Маховський пішов до лав ЗСУ добровольцем після повномасштабного російського вторгнення. Він став розвідником та отримав позивний "Француз". На Луганському напрямку у нього 5 разів поцілив ворожий снайпер. "Француз" наклав турнікет, обережно виліз з окопу та без знеболювального проповз кілометр до своїх, після чого його евакуювали та ушпиталили.
  • Нагадаємо, що Андрій Грицайчук з Рівненщини потрапив під атаку російської авіації разом з побратимами. Спочатку його родині сказали, що він загинув. Однак, коли сім'я вже готувалася до похорону, з'ясувалося, що боєць вижив. Він опинився у лікарні з важким пораненням.