Кива записав відео, де без офіційних підтверджень стверджував, що обшуки нібито проводять за його привітання президента країни-агресора Володимира Путіна з днем ​​народження та феєричне святкування дня народження Степана Бандери.

До теми Офіс генпрокурора та ДБР навідалися до скандального Киви: відео обшуків

Кива влаштував черговий цирк

Сам скандальний нардеп влаштував черговий цирк через візит правоохоронців. Кива намагався переконати, що на нього "чиниться тиск" і вкотре повторив пропагандистську тезу про те, що "бореться за відновлення братських стосунків з Росією".

Він запустив пластинку про переслідування опозиції в Україні і навіть, як на мене, спалив свої подальші плани.

Як на мене, логічним завершенням кожної справи є не "вичавлення з країни" фігуранта, а притягнення його до відповідальності. Наприклад, у вигляді строку.


Ілля Кива знову потрапив у скандал / Фото 24 каналу

Така заява Киви має вигляд як виправдання на майбутнє. Якщо він чкурне в іншу країну, то це не втеча від українського правосуддя, а ніби вимушена передислокація опозиційного політика, якого переслідує диктатура.

У чому звинувачують Киву

Щодо нардепа зараз розслідуються кілька кримінальних справ. 7 жовтня Кива опублікував відео на фоні українського прапора, в якому заявив, що хоче привітати Путіна з днем ​​народження.


Кива привітав Путіна / Фото 24 каналу

В часи, коли Росія 8 рік здійснює гібридну військову агресію проти України: незаконно окупувала Кримський півострів і керує агресією на Донбасі. При цьому країна, керована президентом Путіним, не визнає незаконність своїх дій. Тож, Офіс генпрокурора відкрив через це кримінальне провадження за фактом державної зради.

Читайте також Киву позбавили права на нагородну зброю через "негідну поведінку"

Вже 15 жовтня, у день вбивства організатора українського націоналістичного руху на західній Україні Степана Бандери, Кива оприлюднив відео, на якому він стріляв з автомата у повітря прямо у публічному місці.

От з приводу останнього інциденту співробітники Офісу генпрокурора та детективи Бюро розслідувань завітали до Іллі Киви із обшуками і, за його словами, вилучили у нього зброю.

Те, що безкарність політиків незалежно від політичних поглядів розслідує поліція – це однозначно позитивний крок. Натомість оцінювати його будемо тоді, коли справа буде доведена до кінця. А тим часом треба слідкувати, аби Кива не дременув у Ростов.

Новий випуск "Такі справи" на 24 каналі: дивіться відео