Про це повідомили джерела 24 Каналу у ГУР. Зазначимо, що тоді Сили оборони вдарили у районі машинобудівного заводу. Там окупанти ремонтували військову техніку, а також на цій території базувався особовий склад російської армії.

Дивіться також Останній носій "Калібрів" в окупованому Криму: що відомо про знищений корабель "Циклон"

Ліквідація Євгенія Ритченка

Офіційний ресурс башкирської Уфи 26 квітня повідомив про похорони підполковника Євгенія Ритченка, заступника начальника штабу Центрального військового округу. Російські ресурси стверджують, що він загинув "під час виконання бойових завдань".

Співрозмовник у Головному управлінні розвідки повідомив, що "з високою долею ймовірності" загарбника ліквідували 13 квітня – під час удару по тимчасово окупованому Луганську.

Тоді Генштаб повідомляв про ураження пункту управління російського угруповання військ "Центр" у Луганську. Потужні вибухи пролунали в районі Луганського машинобудівного заводу.

Деталі про вибухи у Луганську

  • Близько опівдні 13 квітня в Луганську пролунали потужні вибухи. Спочатку окупанти повідомили про прильоти в районі автовокзалу, але згодом стало відомо, що вони були на території Луганського машинобудівного заводу. Також ворог писав про влучання поблизу військової частини.
  • Після інформації про атаку речник Повітряних сил Ілля Євлаш зазначив, що ЗСУ отримали від наших партнерів ракети типу SCALP та Storm Shadow. Він натякнув, що саме цими ракетами були уражені об'єкти у Луганську. Він відзначив роботу українських пілотів та назвав це "блискучою та точною операцією".
  • Варто вказати, що Луганський машинобудівний завод функціонує ще з 1787 року. За часів незалежності він став найбільшим виробником гірничо-збагачувального обладнання на території. Після окупації Луганська він почав працювати на росіян. Проте з 2014 року він мав постійні проблеми, в тому числі й з відсутністю замовлень.