Водію автобусного маршруту №29 покарали доганою та зняли премію за жовтень. Причиною стало порушення трудової дисципліни та посадової інструкції.

Дивіться також Залужний призначив нового очільника Львівського обласного ТЦК та СП

Водій отримав догану та фінансове покарання

Керівник міського управління транспорту Орест Олеськів повідомив, що вже провів розмову з водієм. Той сказав йому, що не бачив військового на зупинці, саме тому розпочав рух. Вже після люди в салоні почали кричати про людину без кінцівки.

Водій уже почав маневр й існувала загроза аварійності на дорозі. Перед ним стояло кілька інших автобусів, що підтверджує запис з камери спостереження. Орест Олеській наголосив, що він мав би спокійно пояснити ситуацію пасажирам – саме через це водію отримав адміністративне покарання у вигляді догани та зняття премії.

Чи говорить він правду, що не бачив чоловіка на зупинці – можливо. Чи мав він спокійно пояснити пасажирам, що відбулось і чому він не міг зупинитися – однозначно. Тоді б, може, й цієї ситуації не виникло,
– наголосив Олеськів.

Керівник управління транспорту перепрошує у військового, перед яким зачинилися двері. Однак він додав, що звільняти водія у цьому випадку не можна.

Зупинка автобуса могла спричинити аварію: дивіться відео

Скандал навколо автобуса у Львові

  • 21 жовтня близько 15:00 на зупинці "Площа Митна" водій автобуса зачинив двері перед військовим без кінцівки. Відповідну інформацію поширив у соцмережах очевидець Роман Глушко. Він не звертався одразу на "гарячу лінію" через сумніви в її ефективності без медійного розголосу.
  • Він стверджує, що чоловік сказав: "У мене зупинка три хвилини, я чекати не буду". Після цього водій поїхав, попри крики пасажирів, шо на зупинці людина без ноги.
  • Департамент міської мобільності та вуличної інфраструктури одразу заявив, що викликав водія для відбору пояснень та зʼясування обставин.