А там – зовсім інший ландшафт, ніж на Півночі чи Півдні, і щільна забудова. Тож противника треба вражати заздалегідь, поки не почалися вуличні бої.

Дивіться також У США з розгромним результатом підтримали ленд-ліз для України

Пентагон пояснив, яка зброя потрібна Україні

У Міністерстві оборони США на брифінгу 28 квітня закликали Конгрес без зволікань схвалити запит щодо надання Україні 33 мільярдів доларів та подякували за підтримку, яку вони надавали досі.

Що буде вирішальним у цій наступній битві, то це вогонь на далекі відстані,
– повідомив Ллойд Остін.

Зокрема, міністр оборони США зауважив, що Пентагон вивчає можливості відправлення додаткової зброї Україні. Це пов'язано з тим, що бої тривають на Сході нашої держави.

У Пентагоні також запевнили, що Штати постачатимуть зброю настільки швидко, наскільки зможуть це зробити. Також вони допоможуть закупити деталі для ремонту техніки.

Ба більше, у Пентагоні не назвали конкретний тип літаків чи зброї, проте пояснили, що допомагають Україні в повітрі, надаючи також і запасні частини до літаків.

Коротко про допомогу США Україні

  • 28 квітня Джо Байден виступив зі зверненням щодо України. Саме у ньому президент США анонсував надання Україні 33 мільярди доларів для додаткової підтримки Україні. Попередньо, 20 мільярдів доларів – на військову допомогу, 8,5 мільярда доларів – на економічну підтримку.
  • Також Палата представників США проголосувала за ленд-ліз для України. В Офісі Президента раніше наголошували: це свідчить, що Штати впевнені у перемозі України над Росією. Тепер вони зможуть швидше надавати допомогу Україні.
  • У Пентагоні нарахували понад 1900 ракетних пусків росіян по території України за час війни. Зокрема відомо, що раніше Україна просила дальнобійну зброю натовського калібру 155 міліметрів.

Дивіться також – у США показали гаубиці для України: відео