"Вольфсбург" пройшов до наступного раунду Кубка Німеччини

16 серпня 2010, 13:00

Дебют Макларена ледь не провалився. Перший офіційний поєдинок для англійського фахівця Стіва Макларена припав на матч Кубка Німеччини проти “Мюнстра”.

Четвертоліговій команді не вистачило зовсім трохи, аби вибити “вовків” із турніру. “Вольфсбург” зумів забити у ворота команди із Мюнстера лише на 80-й хвилині. Розігравши на мокрому газоні м’яча із Джеко, Сісеро поцілив у кут воріт з-за меж штрафного майданчика.

Через 3 хвилини боснійський капітан “Вольфсбурга” взяв участь у ще одній атаці, але вже “Мюнстра”, зрізавши м’яча у власні ворота. Поки Макларен на чолі із фанатами тріумфаторів Бундесліги 2009 пив заспокійливе, “вовки” зуміли організувати результативну атаку - Графіте скористався неточністю удару все того ж Джеко. 2:1 - “Вольфсбург” - у другому раунді.